Kontakta oss

Grundmäklarna Huvudnummer Växel

0520 – 137 01

 

 

Order & Offert hantering

info@grundmaklarna.se

 

Fakturor skickas till

invoice@grundmaklarna.se

 

Administration:
Mikael S

Mikael Sandelius

Produktion & Logistik
Åsa

Åsa Tigerberg

Frakter & Logistik

0520 – 47 44 81
asa@grundmaklarna.se

Alexander

Alexander Almgren

Produktionsplanering & Reklamationer
Våra utesäljare:
Dejan

Dejan Lingajic

Södra Sverige Mälardalen

0520 – 21 13 52
dejan@grundmaklarna.se

Henrik

Henrik Ullberg

Västkusten Mälardalen

0520 – 21 11 02
henrik@grundmaklarna.se

Ludvig

Ludvig Bergman

Stockholm Mälardalen

0520 – 21 13 54 
ludvig@grundmaklarna.se

Tobias

Tobias Danielsson

Stockholm Norrland Avtalskunder
Bert

Bert Ohlsson

Öst Småland
Våra Innesäljare Order och Offert hanterare:
Maria

Maria Karlsson

Ansvarig Innesälj

0520 – 47 44 84
maria.k@grundmaklarna.se

Ulf

Ulf Karlén

Säljare

0520 – 21 11 01
ulf@grundmaklarna.se

Johan

Johan Åberg

Säljare
Therese

Therese Bäckdahl Elf

Säljare

0520 – 52 61 60
therese@grundmaklarna.se

Våra Konstruktörer:
Kawa

Kawa Hossein

Konstruktör
Mahmoud

Mahmoud Zeidan

Konstruktör
Ekonomi:
Madelene

Madelene Djerf

Ekonomi

0520 – 21 12 54
ekonomi@grundmaklarna.se

Grundmaklarna_vit

Grundmäklarna AB tillverkar kantelement i alla dess former samt levererar kompletta grundpaket med cellplast, armering osv.

Följ oss

Kontakta oss

Kontaktinformation

Copyright 2017 ©