Kontakta oss

Grundmäklarna Huvudnummer Växel
0520 – 137 01


Order & Offert hantering

offert@grundmaklarna.se
order@grundmaklarna.se


Fakturor skickas till

invoice@grundmaklarna.se


Övriga frågor

info@grundmaklarna.se

Administration

Heidi Lindqvist

Ekonomi

0520 – 21 12 54
ekonomi@grundmaklarna.se

Mikael Sandelius

Produktion & Logistik

Åsa Rastenberger

Frakter & Logistik

0520 – 47 44 81
asa@grundmaklarna.se

Innesäljare, order och offerthanterare

Alexander Almgren

Säljare

0520 – 47 44 86
alex@grundmaklarna.se

Calle Bowallius

Säljare

0520 - 21 13 50
calle@grundmaklarna.se

Henrik Wilhelmsson

Säljare
Utesäljare

Andreas Lilja

Västra Götaland Mellansverige

Dejan Lingajic

Södra Sverige Mälardalen

0520 – 21 13 52
dejan@grundmaklarna.se

Ludvig Bergman

Stockholm Mälardalen

0520 – 21 13 54
ludvig@grundmaklarna.se

Konstruktörer

Kawa Hossein

Konstruktör

Mahmoud Zeidan

Konstruktör

Mahmoud Elbadra

Konstruktör
Miljö

Maria Karlsson

Miljöansvarig
Grundmaklarna_vit

Grundmäklarna AB tillverkar kantelement i alla dess former samt levererar kompletta grundpaket med cellplast, armering osv.

Följ oss

Kontakta oss

Kontaktinformation

Copyright 2017 ©