Kontakta oss

Grundmäklarna Huvudnummer Växel

0520 – 137 01

Order & Offert hantering

info@grundmaklarna.se

Fakturor skickas till

invoice@grundmaklarna.se

 
Administration:
Mikael S

Mikael Sandelius

Produktion & Logistik
0520 – 21 13 09 produktion@grundmaklarna.se
Åsa

Åsa Tigerberg

Frakter & Logistik
0520 – 47 44 81 asa@grundmaklarna.se
staff

Phuong Nguyen

Ekonomi

0520 – 21 12 54
ekonomi@grundmaklarna.se

Våra utesäljare:
Dejan

Dejan Lingajic

Södra Sverige Mälardalen
0520 – 21 13 52 dejan@grundmaklarna.se
Ludvig

Ludvig Bergman

Stockholm Mälardalen
0520 – 21 13 54 ludvig@grundmaklarna.se
Tobias

Tobias Danielsson

Stockholm Norrland Avtalskunder
0176 – 758 93 tobias@grundmaklarna.se
Bert

Bert Ohlsson

Öst Småland
070-312 03 04 bert@grundmaklarna.se
Våra Innesäljare Order och Offert hanterare:
Maria

Maria Karlsson

Ansvarig Innesälj

0520 – 47 44 84
maria.k@grundmaklarna.se

staff

Calle Bowallius

Säljare

0520 - 21 13 50
calle@grundmaklarna.se

Alexander

Alexander Almgren

Säljare

0520 – 47 44 86
alex@grundmaklarna.se

Therese

Therese Elf

Säljare

0520 – 52 61 60
therese@grundmaklarna.se

Våra Konstruktörer:
Kawa

Kawa Hossein

Konstruktör
Mahmoud

Mahmoud Zeidan

Konstruktör
Grundmaklarna_vit

Grundmäklarna AB tillverkar kantelement i alla dess former samt levererar kompletta grundpaket med cellplast, armering osv.

Följ oss

Kontakta oss

Kontaktinformation

Copyright 2017 ©