Kantelement | Kantelement L-Form | Kantelement Garage | Kantelement Hörn | Kantelement Vinklar | Husgrunder | Sitekarta | Kontakt

Kontakt

Trollhättan

Grundmäklarna AB
Installatörvägen 5-7
461 37 Trollhättan
 
Telefon: +46 (0)520 – 137 01
Fax: +46 (0)520 137 02
E-post: info@grundmaklarna.se

Produktion- & Teknisk utveckling

Mikael Sandelius
Tel: +46(0)520 21 13 09
E-post: produktion@grundmaklarna.se
 
Alexander Almgren
Tel: +46(0)520 474483
E-post: planering@grundmaklarna.se

Säljare & Inköp

Mikael Rastenberger
Tel: +46 (0) 520 474482
Mobil: +46(0) 707 798042
E-post: mikael@grundmaklarna.se

Kundmottagning & Ekonomi

Åsa Tigerberg
Tel: +46(0) 520 474481
E-post: asa@grundmaklarna.se
 

Ekonomi

Maria Engström
Tel: +46(0)520 211254
E-post: ekonomi@grundmaklarna.se
 

Kalkyl & Order

Helene Johansson
Tel: +46(0) 520 474485
E-post: helene@grundmaklarna.se

 

Maria Karlsson
Tel: +46(0) 520 474484

E-post: maria.k@grundmaklarna.se

 

Maria Magnusson
Tel: +46(0)520 211355
 E-post: maria.m@grundmaklarna.se

Logistik & Planering

Kent Johansson
Tel: +46(0) 520 474488
E-post: produktion@grundmaklarna.se


Patrik Axelsson
+46(0) 520 474487

Chaufför

 Tel: +46(0) 520 211353
 

Arbetsledning & Planering

 Alexander Almgren
Tel: +46(0) 520 474486
 

 Säljansvarig Radonduken

Tobias Danielsson
Tel: +46(0)176 75893
Mobil: +46(0)73 5179813
E-post: tobias@grundmaklarna.se
 

Konstruktörer

Kawa Hossein
E-post: kawa@grundmaklarna.se 
 
 
Mahmud Elbadra
E-post: me@grundmaklarna.se

Arninge

Grundmäklarna AB
Polygonvägen 61
187 66 Täby

Säljare privatmarknad -
Sverige/ Teknisk utveckling

Tobias Danielsson
Tel: +46(0)176 75893
Mobil: +46(0)73 5179813
E-post: tobias@grundmaklarna.se

 

Säljansvarig västra &
södra Sverige

Dejan Lingajic
Tel: +46(0)520 211352
Mobil: +46(0)73 4411571
E-post: dejan@grundmaklarna.se
 

Säljansvarig Stockholm -
Mälardalen

Ludvig Bergman
Tel: +46(0)520 211354
Mobil: +46(0)73 2957500
E-post: ludvig@grundmaklarna.se
 

Säljansvarig Östra Sverige

Bert Ohlsson
Mobil: +46(0)73 0526262
E-post: bert@grundmaklarna.se